دوشنبه , فبروري 19 2018
کور‌پاڼه / افغانستان / مقامات محلی غور: یک محمولۀ بزرگ مهمات گروه تروریستی داعش کشف و ضبط گردید

مقامات محلی غور: یک محمولۀ بزرگ مهمات گروه تروریستی داعش کشف و ضبط گردید

 

در این محموله مقدار زیادی مواد انفجاری، هاوان، راکت، راکتانداز، مرمی میزائیل، چند میل تفنگچه، دهشکه، و چند حلقه ماین به دست امنیت ملی افتاده است

فیروزکوه – مقامات محلى غور مى گویند که نیروهاى امنیت ملى این ولایت، یک محمولۀ بزرگ مهمات گروه تروریستی داعش را از مربوطات ولسوالى لعل و سرجنگل کشف و ضبط نموده اند.

فرید افغانیار ولسوال لعل و سرجنگل ولایت غور به آژانس پژواک گفت که نیروهای امنیت ملی این ولسوالی، یک محمولۀ بزرگ مهمات و مواد انفجاری گروه تروریستی داعش را در نزدیکی ولسوالی لعل و سرجنگل کشف کرده اند.

به گفتۀ وی، این محمولۀ مهمات و مواد انفجاری، مربوط به قاری رحمت‌الله از قوماندانان گروه داعش بود، و به قصد انجام حملات انفجارى و انتحاری جابجا گردیده بود.

وی افزود که در این محموله؛ مقدار زیادی مواد انفجاری، هاوان، راکت، راکت‌انداز، مرمی میزائیل، چند میل تفنگچه، دهشکه، و چند حلقه ماین موجود بود که به دست امنیت ملی افتاده است.

گفتنی است که چندی قبل نیز ریاست امنیت ملی یک مخفیگاه مهمات گروه داعش را در پایتخت کشور کشف و ضبط کرد اند، اما با وجود این همه فعالیت ها گروه داعش در افغانستان گسترش یافته اند.

دا وګورئ

ملي مشارکت ګوند: تش په نوم رهبران د افغانانو ترمنځ نفاق ته لمن وهي

  په افغانستان کې روان وضعیت له بل هر وخت څخه ډېر بحراني شوى، اړتیا ...

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *